Dry Forest supportem Jeff Angell’s Staticland

  • 17 May, 2016
  • Go Ahead

Informujemy, że przed Jeff Angell’s Staticland wystąpi zespół Dry Forest! Przypominamy, że koncert odbędzie się już 11 czerwca Pod Minogą. Bilety w cenie 20zł są nadal dostępne we wszystkich punktach sprzedaży.

Pochodzący z Poznania Dry Forest łączą w sobie szorstkie, gitarowe brzmienie z charyzmatycznym, wyrazistym głosem wokalisty, porównywanym m.in. do Axla Rose’a z Guns n’ Roses. Znani z energetycznych, porywających występów na żywo, mimo względnie krótkiej kariery już torują sobie drogę na lokalnej scenie muzycznej. Jesienią 2015 zarejestrowali swój pierwszy materiał demo w C2 Studio w Poznaniu pod okiem Piotra Maciejewskiego (Drivealone, Muchy). Dry Forest mają za sobą serię udanych koncertów, w tym występ na Enea Spring Break 2016, który zdobył świetne recenzje od m.in. Onetu i Głosu Wielkopolskiego.

Najnowsze kawałki Dry Forest są do posłuchania na ich Soundcloudzie.

Jeff Angell’s Staticland to projekt Angella, jego długoletniego współpracownika Benjamina Andersona i perkusisty Post Stardom Depression, Joshua Fanta. Ich debiutancki album zostanie wydany przez wytwórnię UDR, znaną ze współpracy z m.in. Alice Cooperem, Motörhead i Skid Row. Piosenki, zainspirowane w dużej mierze snami Angella, są dynamiczne i zróżnicowane, a każda jest dziełem samym w sobie. Ujmujący zestaw piosenek zawiera zarówno warczące, hałaśliwe blues rockowe rytmy, jak i urzekające, emocjonalne ballady zainspirowane Rolling Stonesami.

Dry Forest supportem Jeff Angell’s Staticland" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia